Squid Game (2021) me Titra Shqip

Squid Game (2021) me Titra Shqip

Sep. 17, 2021
Vlerësimi juaj: 0
9.6 11 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 17, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Lee Jung-jae isSeong Gi-hun /
Seong Gi-hun / "No. 456"
Park Hae-soo isCho Sang-woo /
Cho Sang-woo / "No. 218"
Jung Ho-yeon isKang Sae-byeok /
Kang Sae-byeok / "No. 067"
Wi Ha-jun isHwang Jun-ho
Hwang Jun-ho
Oh Young-soo isOh Il-nam /
Oh Il-nam / "No. 001"
Heo Sung-tae isJang Deok-su /
Jang Deok-su / "No. 101"
Kim Joo-ryoung isHan Mi-nyeo /
Han Mi-nyeo / "No. 212"
Anupam Tripathi isAli Abdul /
Ali Abdul / "No. 199"
Lee You-mi isJi-young /
Ji-young / "No. 240"

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali Korean i shpërndarë nga Netflix lind nga loja popullore me të njëjtin emër për fëmijët: por a është vërtet një lojë apo kthehet disi në një thriller? Sigurisht që është një aventurë dhe jo vetëm për fëmijët.

 

 

Squid Game – për çfarë bëhet fjalë?

Squid Game duhet të jetë një lojë, një konkurs misterioz kolektiv në të cilin të gjithë konkurrojnë kundër të gjithëve në një sërë sfidash që ngjajnë me ato të lojës popullore për fëmijë. Por 456 pjesëmarrësit që janë ftuar të bashkohen në lojë, të gjithë me të kaluarën dhe / ose të tashmen katastrofike, do të përballen me diçka që duket se fillon si lojë e fëmijëve, por që ngadalë kthehet në një çështje më serioze, diçka që rrezikon jetën e tyre në këmbim të shansit për të fituar një çmim të rëndë të parave të gatshme.

Squid Game (2021) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 오징어 게임
Vlerësimi TMDb 7.9 4,838 vota
Transmetuar në dt: Sep. 17, 2021
Përfunduar në dt: Sep. 17, 2021
Sezone 1
Episodet 9
Kohëzgjatja mesatare 54 minuta
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

I Am Not Okay with This 2020
Marvel’s Hit-Monkey (2021) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
The Queen’s Gambit 2020
Arrow (2012) me Titra Shqip
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
The Falcon and the Winter Soldier 2021
See (2019) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
Don’t Look Deeper 2020